Hania Owczarek Mistrzynią Makroregionu do lat 10!!!

Wielkie gratulacje dla Hani, która w ciągu ostatnich 3 dni rywalizowała w grupie najlepszych zawodniczek z województwa Dolnośląskiego oraz Lubuskiego w wieku 8-10 lat! 💪
W ciągu całego turnieju nie przegrała ani jednej partii, przełamała się ze swoimi rywalkami z rocznika, za co w nagrodę osiągnęła upragnioną, pierwszą normę na I kategorię szachową 👍 To był po prostu jej weekend! 🔥💪 🏆🥇

Wśród dziewczynek wystąpiła także Ola Orłowska, zajęła 13 miejsce (najlepsza w gronie 8-latek), także też występ na spory plus 🙂

W grupie chłopaków najlepiej zaprezentował się Maciek Perucki, do końca walczył o miejsce na podium, natomiast ostatecznie zajął i tak solidne 7 miejsce 👍
8 miejsce zajął natomiast Olek Szachniewicz (3 miejsce w roczniku), który coraz śmielej pokazuje się i przełamuje z kolejnymi trudnymi rywalami 🙂