Rekomendacje

 

Najlepsza półkolonia szachowa w tej części świata! Wielkie podziękowania dla Karol Kwapisiewicz oraz wszystkich Wychowawców! Akademia Młodego Szachisty jesteście najlepsi!!!

 Pan Mariusz

 

 

Na początku czerwca podczas pobytu nad morzem Zuza zaczęła swoją przygodę z szachami. Szachy są super – dają dzieciom możliwość podejmowania decyzji, długofalowego planowania, odpowiedzialności, poświęcania mniej ważnych rzeczy by chronić ważniejsze, kalkulacji, odpowiedzialności i wiele innych. Jeśli dodać do tego super trenera Karol Kwapisiewicz i Akademia Młodego Szachisty to mamy świetny sposób na spędzanie czasu. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć swoją przygodę z Szachami to gorąco polecam Pana Karola!!!

Pan Tomasz

Bardzo Panu dziękujęmy za zajęcia, uważam, że robi Pan super robotę i na prawdę ze świecą można szukać tak zaangażowanego człowieka. Jest Pan dla dzieci wzorem do naśladowania i autorytetem nie tylko z zakresu swojej wiedzy, ale i tzw. mądrości życiowej.
Jeszcze raz bardzo dziekuję.

Pani Elżbieta

Synek zaczął uczęszczać na zajęcia nie znając nawet podstaw gry w szachy. Bardzo mu się spodobało. Zajęcia są przemyślane i interesujące.

Pani Marta

Pan Karol jest bardzo dobrym nauczycielem i organizuje zajęcia na najwyższym poziomie!

Pani Agnieszka

Polecam Akademię ze względu na bardzo duże zaangażowanie Pana Karola w naukę maluchów gry w szachy

Pan Tomasz

Wspaniałe półkolonie! Dopracowane pod każdym względem, praktyczne, pożyteczne i przynoszące mnóstwo frajdy najmłodszym. Będziemy oczywiście polecać!

Pani Marta