Rekomendacje

Syn gdyby tylko mógł, oddałby tydzień nart, za kolejny tydzień na tej półkolonii – lepszej oceny wystawić nie można. Gratulacje dla dzieciaków i nauczycieli.

Pan Sławomir

Chciałabym bardzo podziękować za wspaniałe półkolonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, organizacje uważamy za wzorowa, duża różnorodność zajęć, trochę sportu i świeżego powietrza, miła atmosfera, brak telefonów. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tyle atrakcji szachowych można wymyślić.
Syn stwierdził ze za rok tez idzie i ze jego życie to szachy! Także dziękujemy bardzo za zainteresowanie go.

Pani Martyna

 

Syn był bardzo zadowolony! (zresztą już po raz kolejny!) Dzień w dzień od początku do końca. Perfekcyjna organizacja: ciekawe zajęcia, atrakcje, ruch, dobre jedzenie. Wszystko zbilansowane idealnie Akademia zaraza dzieciaki pasją! Polecam!

Pani Aleksandra

 

Wspaniały czas, super trenerzy, różnorodne zajęcia. Grzesiu codziennie prosił nas o odebranie go o 16:30, nie wcześniej . Te półkolonie to dla niego ważna lekcja, która zostanie z nim na długo.  Dziękujemy trenerom za dzielenie się tą piękną pasją. W końcu nawet ja zaraziłam się od dzieci „szachowirusem”

Pani Paulina

Super spędzony czas! Potwierdzam, że na półkoloni dobrze odnajdą się dzieci nawet bardzo początkujące, dziekujemy .

Pani Dominika

 

Najlepsza półkolonia szachowa w tej części świata! Wielkie podziękowania dla Karol Kwapisiewicz oraz wszystkich Wychowawców! Akademia Młodego Szachisty jesteście najlepsi!!!

 Pan Mariusz

 

 

Na początku czerwca podczas pobytu nad morzem Zuza zaczęła swoją przygodę z szachami. Szachy są super – dają dzieciom możliwość podejmowania decyzji, długofalowego planowania, odpowiedzialności, poświęcania mniej ważnych rzeczy by chronić ważniejsze, kalkulacji, odpowiedzialności i wiele innych. Jeśli dodać do tego super trenera Karol Kwapisiewicz i Akademia Młodego Szachisty to mamy świetny sposób na spędzanie czasu. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć swoją przygodę z Szachami to gorąco polecam Pana Karola!!!

Pan Tomasz

Bardzo Panu dziękujęmy za zajęcia, uważam, że robi Pan super robotę i na prawdę ze świecą można szukać tak zaangażowanego człowieka. Jest Pan dla dzieci wzorem do naśladowania i autorytetem nie tylko z zakresu swojej wiedzy, ale i tzw. mądrości życiowej.
Jeszcze raz bardzo dziekuję.

Pani Elżbieta

Synek zaczął uczęszczać na zajęcia nie znając nawet podstaw gry w szachy. Bardzo mu się spodobało. Zajęcia są przemyślane i interesujące.

Pani Marta

Pan Karol jest bardzo dobrym nauczycielem i organizuje zajęcia na najwyższym poziomie!

Pani Agnieszka

Polecam Akademię ze względu na bardzo duże zaangażowanie Pana Karola w naukę maluchów gry w szachy

Pan Tomasz

Wspaniałe półkolonie! Dopracowane pod każdym względem, praktyczne, pożyteczne i przynoszące mnóstwo frajdy najmłodszym. Będziemy oczywiście polecać!

Pani Marta